Kılın Renginin Açılması

Renk açma kılı ortadan kaldıran bir yöntem olamamakla beraber bir çok kadın bu yöntemi ucuz bir alternatif olarak kullanmaktadır. Genellikle dudak üstü, sakal bölgesi ve kollara uygulanır. Genellikle aktif ajan olarak hidrojen peroksit ve sülfat gibi aktive edici ajanlar içerirler.Bu ajanlar saçı yumuşatır rengini açar ve oksişde eder. Kullanımları kolaydır. Allerjik rekasiyon yapıp yapmadığını anlamak için önce küçük bir alanda test yapılmalıdır.

Yan etkileri tahriş, geçici renk değişiklikleri, kaşıntıdır. Ayrıca bronz ve doğal esmer kişilerde açık renk kıllar çok belirgin doğal olmayan bir görüntü oluşturabilirler.

Anahtar kelimeler: Epilasyon, lazer, epilasyon lazer, lazer epilasyon, lazerli epilasyon, lazerle epilasyon, lazer epilasyon, istanbul lazer epilasyon, laser epilasyon şişli, laser epilasyon merkezleri, epilasyon istanbul, laser, laser epilasyon, laser ile epilasyon, laserle epilasyon, iğneli epilasyon, aşırı kıllanma, hirsutizm, hirsutismus, aşırı tüylenme, aşırı tüylenme tedavisi, aşırı kıllanma tedavisi, istenmeyen tüylerin tedavisi, hastanede lazer epilasyon, şişlide lazer epilasyon, lazer epilasyon merkezleri

Geri Dön